Lankytinos vietos

Na, o jei jau atvykote į Šiaurinį Kiprą – siūlome susipažinti su vietomis, kurias, mūsų manymu, verta aplankyti Kipre.
Lankytinos vietos

Nikosija, Kipro sostinė, pasaulyje garsėja savo ypatingu statusu – tai vienintelė pasaulyje sostinė, padalinta į dvi dalis. Tai didžiausias šalies miestas, įsikūręs pačioje salos širdyje, ir svarbiausias Kipro prekybinis, kultūrinis ir verslo centras. Visi miesto svečiai stengiasi susipažinti su jo tūkstantmete istorija. Vienas malonumas pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis bei atnaujintame pėsčiųjų rajone

Laiki Geitonia, kur vyrauja senųjų laikų atmosfera.

Famagusta – miestas salos rytuose, Šiaurės Kipro turkų valdomoje dalyje, prie Viduržemio jūros; apskrities centras, turkiškos dalies sostinė. Nuo 1974 m. tapo vienu svarbiausių turkų mažumos Kipre miestų. Įdomus faktas, kad pietinė miesto dalis yra uždaryta nuo visuomenės, nebegyvenama ir kontroliuojama Turkų karių – tai tarsi miestas vaiduoklis – tušti, apleisti pastatai. Famagustos senamiestis apsuptas istorinių masyvių sienų, gerai išsilaikiusių nuo viduramžių. Mieste daugiau viduramžių bei renesanso architektūros pėdsakų, deja kai kurie iš jų apgadinti vykusių karų, sukilimų. Iš architektūros paminklų norisi išskirti senamiestyje esančią Švento Nikolo katedrą ir Švento Džordžo bažnyčią, kurioje rasite nuostabių išlikusių freskų.

Avako tarpeklis. Stačios tarpeklio uolos siaurėja į viršų ir žavi lankytojus. Tarpeklis į salos gilumą įsirėžęs apie 4,5 km. Keliaujant šiuo maršrutu galima pasimėgauti tyla, kurią kartkartėmis prablaško besiganančių kalnų ožkų varpelių skambėjimas.

Agios Hilarion tvirtovę:

Bellapais Abbey vienuolyną, saugomą kalnų. Čia yra muziejus, kuriame saugoma, ko gero, seniausias laivas pasaulyje. Tai nuostabus gotikinio meno pavyzdys;

Troodos kalnai – tai didžiausias kalnų masyvas Kipre. Kaip ir galima tikėtis, nuo kalnų, iškilusių iki beveik 2 km aukščio, atsiveria puikios panoramos. Kalnuose yra aukščiausias salos taškas – Olimpo kalnas. Čia yra ne viena bažnyčia, cerkvė bei kitų pastatų, tarp kurių žinomiausias – XI a. pastatytas Kiko vienuolynas.

Ayia Napa miestas išsidėstęs šalies pietryčiuose, tolimiausiame Kipro salos taške. Tai garsiausias salos kurortas, kuriame gyvenimas verda kiaurą parą. Šis kurortas dar vadinamas Kipro Ibiza. Saulei leidžiantis Agia Napos siaurose gatvelėse įsikūrusius barus, restoranus, aludes, diskotekas užplūsta skirtingo amžiaus ir pomėgių žmonės. Tai Kipro naktinė sostinė, ypač pamėgta jaunimo.

Apaštalo Andriejaus vienuolynas. Tai pačiame Karpaso pusiasalio gale esantis istorinis pastatas. Apaštalo Andriejaus vienuolynas kadaise garsėjo savo šaltiniu. Iš jo besiveržiantis vanduo buvo laikomas stebuklingu, gydančiu įvairiausius negalavimus.

Šiaurės Kipro kyšulio smaigalyje veisiasi asilai. Jie yra laukiniai, bet mielai bendrauja su žmonėmis, kurie juos šeria.  Kadangi jie stovi šalia kelio – Jums niekur eiti nereikia – tiesiog pradarote duris ar langą, parodydami, kad turite maisto, o jie jau patys prieina. Tai smagi pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Pats pusiasalio galiukas yra atskirtas aukšta metaline tvora, kad asilai neišplistų po visą pusiasalį ar net salą. Taip saugomos kitos natūralios, o kartais ir labai jautrios ekosistemos.

Šiaurinėje pusiasalio pakrantėje natūrali, žmogaus nepaliesta gamta. Kadangi bet kokia žmogaus veikla yra uždrausta. Ir ne be reikalo. Šioje vietoje kiaušinius deda didieji jūros vėžliai. Ši vieta žmones pakeri įspūdingo grožio kopomis, auksinio smėlio paplūdimiu bei išskirtiniais gamtos vaizdais.

N

Žemos kainos

Sparčiai besivystant turizmui Šiaurės Kipre statosi daug nekilnojamojo turto objektų, viešbučių, kurie dar gali pasiūlyti geras kainas. Tačiau NT turto kainos augimas numatomas spartus per ateinančius kelerius metus.

N

Pasyvios Pajamos iš nuomos

galite patys nuomoti arba šį darbą palikti nuomos kompanijai, kuri padarys viską už jus, jūs tik gausite pajamas!

N

Investavimo patrauklumas

Greita investicijų grąža (net 9 mėnesius trunkanti vasara) apie 8-10 metų; Saugi vieta – itin žemas nusikalstamumo lygis Europoje; 10 metų neapmokestinamas pajamų mokestis.

Turite klausimų? Susisiekite dabar

Susisiekite dabar

Nemokamos konsultacijos NT pirkimo, investavimo Kipre klausimais.
Profesionali pagalba išsirenkant tinkamiausią NT objektą investicijai Kipre pagal individualius ar verslo poreikius.
Teisinių ir kitų pirkimo-pardavimo dokumentų tvarkymas.

Jūsų nekilnojamojo turto Kipre valdymo organizavimas, nuoma – nedirbkite ir gaukite pasyvias pajamas!
Organizuojame nuvykimą ir NEMOKAMĄ PAŽINTINĮ TURĄ su apgyvendinimu Kipre,objektų apžiūra, pilnu pristatymu.