NT objektai

Tik geriausi pasiūlymai Jums
Beach Resort kompleksas
Beach Resort kompleksas

Premium klasės apartamentų kompleksas su privačiu nepaprasto grožio paplūdimiu, erdviomis dailiai apželdintomis ir prabanga alsuojančiomis teritorijomis. Įspūdingo dydžio baseinas, poilsio erdvės su jūros vaizdo horizontu.

Beach Resort turi unikalią poziciją Šiaurės Kipro pakrantėje. Jis yra įsikūręs šalia (apie 10 min pėsčiomis) turizmo zonos su 5 žvaigždučių viešbučiais, parduotuvėmis, restoranais ir kazino.

Exclusive rezidencija

Trumpu atstumu į šiaurę nuo Famagustos yra Bogaz, nuostabus senas žvejų kaimelis, kelyje į Karpaco pusiasalį, su myliomis nepaliestų smėlio paplūdimių ir kopų. Beveik ranka pasiekiamas paplūdimys ir šalia esantis žvejų kaimelis šią vietą paverčia unikalia, neįprastai patrauklia ir atraktyvia.

Exclusive rezidencija savo sklandžiu daugiaaukščiu dizainu išsiskiria elegancija. Įkvėpta lokacijos, laiptinė architektūra ir banguoti balkonai išskleidžia jūros temą ir jos nepaprastą panoramamą.

N

Žemos kainos

Sparčiai besivystant turizmui Šiaurės Kipre statosi daug nekilnojamojo turto objektų, viešbučių, kurie dar gali pasiūlyti geras kainas. Tačiau NT turto kainos augimas numatomas spartus per ateinančius kelerius metus.

N

Pasyvios Pajamos iš nuomos

galite patys nuomoti arba šį darbą palikti nuomos kompanijai, kuri padarys viską už jus, jūs tik gausite pajamas!

N

Investavimo patrauklumas

Greita investicijų grąža (net 9 mėnesius trunkanti vasara) apie 8-10 metų; Saugi vieta – itin žemas nusikalstamumo lygis Europoje; 10 metų neapmokestinamas pajamų mokestis.

NEMOKAMAS PAŽINTINIS NT TURAS KIPRE! SUSISIEKITE DABAR

Susisiekite dabar

Nemokamos konsultacijos NT pirkimo, investavimo Kipre klausimais.
Profesionali pagalba išsirenkant tinkamiausią NT objektą investicijai Kipre pagal individualius ar verslo poreikius.
Teisinių ir kitų pirkimo-pardavimo dokumentų tvarkymas.

Jūsų nekilnojamojo turto Kipre valdymo organizavimas, nuoma – nedirbkite ir gaukite pasyvias pajamas!
Organizuojame nuvykimą ir NEMOKAMĄ PAŽINTINĮ TURĄ su apgyvendinimu Kipre,objektų apžiūra, pilnu pristatymu.