Exclusive rezidencija

Mėgaukitės nepamirštamais vaizdais erdviose terasose, kurios tampa tarsi Jūsų svetaine, nes vidaus ir lauko erdvė susilieja į vieną.

Exclusive rezidencija

Trumpu atstumu į šiaurę nuo Famagustos yra Bogaz, nuostabus senas žvejų kaimelis, kelyje į Karpaco pusiasalį, su myliomis nepaliestų smėlio paplūdimių ir kopų. Beveik ranka pasiekiamas paplūdimys ir šalia esantis žvejų kaimelis šią vietą paverčia unikalia, neįprastai patrauklia ir atraktyvia.

Exclusive rezidencija savo sklandžiu daugiaaukščiu dizainu išsiskiria elegancija.  Įkvėpta lokacijos, laiptinė architektūra ir banguoti balkonai išskleidžia jūros temą ir jos nepaprastą panoramamą.

Čia gausu prabangos jausmo, ir tuo pačiu juntama lengva, atsipalaiduojanti ramybės atmosfera. Slankiojančio stiklo durys, panoraminiai langai išilgai didelių verandų atvers labiausiai kvapą gniaužiančius jūros vaizdus. Ši rezidencija laimėjo „Best Residential High-rise Development“ Kipre 2016 m. Irano turto apdovanojimuose Teherane buvo pripažinti geriausiais „Investment Kipro 2016“.

Mėgaukitės nepamirštamais vaizdais erdviose terasose, kurios tampa tarsi Jūsų svetaine, nes vidaus ir lauko erdvė susilieja į vieną.

5 žvaigždžių paslaugos ir poilsis

Vaikščiokite smėlėtame paplūdimyje ir pasimėgaukite vienu įspūdingiausių baseinu, ar tiesiog gulėkite ir mėgaukitės nepakartojamais horizonto vaizdais.

Puikiai įrengta treniruoklių salė su vaizdu į jūrą pagerins jūsų fitneso režimą, o specialus SPA atpalaiduos, atkurs gyvybinius resursus ir suteiks naujos energijos.

Profesionalų komanda visada bus čia, kad galėtų sukurti nepamirštamą patirtį, kurią norėsite pakartoti. Jūs žinote, kas yra puikus aptarnavimas, kai jį gaunate; jis priverčia pasijusti puikiai, ir nors yra retas dalykas, bet tuo pat metu visiškai natūralus – tai, kaip turėtų būti dalykai…

Apartamentų kaina nuo

Informacija tikslinama…

N

Žemos kainos

Sparčiai besivystant turizmui Šiaurės Kipre statosi daug nekilnojamojo turto objektų, viešbučių, kurie dar gali pasiūlyti geras kainas. Tačiau NT turto kainos augimas numatomas spartus per ateinančius kelerius metus.

N

Pasyvios Pajamos iš nuomos

galite patys nuomoti arba šį darbą palikti nuomos kompanijai, kuri padarys viską už jus, jūs tik gausite pajamas!

N

Investavimo patrauklumas

Greita investicijų grąža (net 9 mėnesius trunkanti vasara) apie 8-10 metų; Saugi vieta – itin žemas nusikalstamumo lygis Europoje; 10 metų neapmokestinamas pajamų mokestis.

Turite klausimų? Susisiekite dabar

Susisiekite dabar

Nemokamos konsultacijos NT pirkimo, investavimo Kipre klausimais.
Profesionali pagalba išsirenkant tinkamiausią NT objektą investicijai Kipre pagal individualius ar verslo poreikius.
Teisinių ir kitų pirkimo-pardavimo dokumentų tvarkymas.

Jūsų nekilnojamojo turto Kipre valdymo organizavimas, nuoma – nedirbkite ir gaukite pasyvias pajamas!
Organizuojame nuvykimą ir NEMOKAMĄ PAŽINTINĮ TURĄ su apgyvendinimu Kipre,objektų apžiūra, pilnu pristatymu.